Svet-Stranek.cz
hudebních souborů,zábav,plesů a jiných společenských a kulturních akcí
VS-sound OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ

kalendář akcí:hudebních souborů,zábav,plesů a jiných společenských a kulturních akcí

kalendář akcí

 Vyberte si volný termín a neprodleně nás kontaktujte,nejlépe měsíc i dříve předem,termín pro vás rezervujeme a vám se nestane,že nebudete mít z čeho vybírat.

Minimálně však aspoň 14 dní před akcí.

XX.XX. - volný termín     XX.XX. - zadaný termín

XX.XX.-zatím v jednání - nepotvrzeno



2017

17.03.2017   Mladá Boleslav Rožátov / ALEŠ BRICHTA + TY KRÁVO + STAGNACE
01.04.2017   Mladá Boleslav Rožátov / Ty Krávo + Alibi rock + Joker Beat
15.04.2017   Přepeře divadlo / Penzion Belvedere
22.04.2017   Benátky n.Jiz / Gate2017 + Anarchia + Rain + Piranha + IPB + Vera Hermann
13.05.2017   Střížovice / Krásné nové stroje + Hitmakers
03.06.2017   Bzí - pouť /  Turnovanka + Anarchia +  Waldovi Matušky
24.06.2017   Černíky / Second chance + TY KRÁVO + ALEŠ BRICHTA
01.07.2017   Bakov / WORSTDAY2017  / D.O.D. + Nukleární Hovada + Bassilur + Na Plný Koule +  Veselí Koníci
12.08.2017   Kacanovy / STAGNACE
19.08.2017   Zásada ZASTENROCK 6. / TY KRÁVO + Zelenina+Mandragora+Divokej Bill rev.+Anarchia+Wanastowi Vjecy rev.+Komunální Odpad+Těsně Vedle+Miloš Dodo Doležal+Red Hot Chili Peppers rev.
09.09.2017   Černá studnice / Vynyl + Krásná Práce + John Silver + Sarah  
23.09.2017   Dlouhý/ Zputnik + IPB + S.P.S. + Vision Days + Čerti ve Stodole +Visací Zámek rev. + Konspirační Teorie 
14.10.2017   Bělá/ Silent Session + Anarchia

03.11.2017   Jablonec n.Jiz. Sklenařice / SYNOVÉ VÝČEPU + STAGNACE
11.11.2017
18.11.2017   Tanvald U Dubu / The Bronken Dam + ???
01.12.2017   Příšovice / rozsvícení vánočního stromu-zpívání dětí MŠ a ZŠ
31.03.2018   Přepeře divadlo /
25.05.2018   Hrádek n. Nis / ROCK MOTO VEJKEND2018 /
02.06.2018   Bzí-pouť /
16.06.2018   Vyskeř 700 let /
30.06.2018   Bakov/ WORSTDAY2018 /
01.09.2018   Bukovno hřiště /


2016

26.02.2016   Turnov-Výšinka / koncert
19.03.2016   Benátky n.Jiz. / Vosí Hnízdo + Rawel + Gate 2017
26.03.2016   Přepeře divadlo - Naši furianti
02.04.2016   Mladá Boleslav-Rožátov / 008 + Compromysh + High Debility
10.04.2016   Liberec / koncert
16.04.2016   Střížovice / divadlo
23.04.2016   Mladá Boleslav-Rožátov / Ty Krávo + Ready Kirken + DeColt + Piranha + Clox
07.05.2016   Újezd p.Tr. / STAGNACE + NANOVOR
14.05.2016  Střížovice / SHD / Už jsme doma + Punčocháče 
20.05.2016    KD Kacanovy / Třetí Míza + NVN
11.06.2016   Bzí - Jarmark / Krásná Práce + Hudba města Vídně 
17.06.2016  Jablonec n.Nis. Kynast / The Fialky + Muerti + PrOi!ekt
25.06.2016   Kacanovy / Turnovanka + Waldovi Matušky + Těla
02.07.2016   Bakov / WORSTDAY2016 /Tim Steinford + Joker Eleven + Nukleární Hovada + Na plný koule rock 
09.07.2016   Kněžnice / STAGNACE + Nanovor
12.07.2016   Sedmihorské hudební léto / JELEN
23.07.2016   Přepeře / Anarchia + Realita rock
06.08.2016   Krásná / MONSTER rockfest / Krásná Práce + John Silver + Clox + Cze-Hun + Na Knop Company + Dangar Six
13.08.2016   Střížovice / Snap Call + Anarchia + Realita rock
18.08.2016   Sedmihoské léto / VYSAVAČ-Bohumil Klepl  one man show
20.08.2016   Zásada / ZasTenRock  5 / Debill Heads + Claymore + Kabát Tribute + Imodium + ZZ TOP trib. + John Silver + Roxette trib. + The Broken Dam + Exots +  Esthetics + Hand Grenade
03.09.2016    Dubnice / Strabivari  + Seven
10.09.2016   Luštěnice CADILACrockfest / Piranha + Rain + Anarchia + Epilog
17.09.2016   Hodkovice n.Moh. / Městské slavnosti - Michal Prokop 
01.10.2016   Jablonec n.Jiz. / INFINITY + Fluffy Pie + Hellblazer
15.10.2016   Mladá Boleslav-Rožátov / TY KRÁVO + Roxor + Iron Rock Kiss revival +Clox
05.11.2016   Jablonec n. Jiz. Sklenařice / MICHAL HRŮZA + STAGNACE
25.11.2016   Příšovice / rozsvícení vánočního stromku-zpívání dětí MŠ a ZŠ
03.12.2016   Dlouhá / Inkoust pana Boučka + Vision Days + VHS

2015
 
03.02.  Turnov / koncert / Martina Trchová TRIO
06.03.  Turnov / sokolovna-rockové šibřinky / Žízeň + Punčocháče
20.03.  Turnov / sál Karel IV / koncert  -  STAGNACE
28.03.  Kostelní Hlavno / Ty krávo + Enola Gay + Rain + Piranha + Epilog
04.04.  Přepeře / divadlo /  Ťululum (premiéra)
11.04.  Kropáčova Vrutice FEST  X. / Kočky neberem + Roxor + Enola Gay + Ty Krávo + Luboš Odháněl + Rosie + Instrom + Out Of The Black
24.04.  Střížovice / SHDfest1 / Snap Call + Dědkové + In Touch  
09.05.  Újezd pod Troskami / STAGNACE + Adaptace  
23.05.  Hrádek nad Nisou / RockMotovejkend / Ty Krávo + Žold + Instorm + Chvostoskok + Led Zeppelin rev. + Catus anus
30.05.  Bělá / Laxigal + Angreštová fošna
06.06.  Střížovice / MTB / Punčocháče + Znouzecnost + Laxigal
18.06.  Sedmihorské hudební léto / Michal Hrůza a kapela HRŮZY
20.06.  Příšovice / Laxigal
27.06.  Bakov n.J. / WORSTDAY2015 /  Ty Krávo + Neshodný díl + Era Vulgaris + All Friends Dead 
04.07.  Kněžnice - hřiště / STAGNACE  + Adaptace
16.07.  Sedmihorské hudební léto / PAVEL ŠPORCL - GIPSY WAY
18.07.  Rovensko p.Tr. - hřiště / ROUDENBAND
25.07.  Katusice - Letiště /  Enola Gay + Ty Krávo + Neshodný díl + Rain + Na knop Company + Piranha
15.08.  Doubrava / Gun Alchemy + Laxigal + Anarchia
22.08.  Zásada / ZasTenROCK  4. - festival / Komunál + Těla + Hush +  Wanastovy Vjecy rev. +  John Silver + Těsně Vedle + Sabrage + Estetics 
28.08.  Střížovice / SHDfest2 /   Adina Atlas a Peprmintová Slunce  + Ty Krávo +  Three Wild Guns + Max band 
10.10.  Tatobity / Pumpa + Rouden band + Bigbítek
17.10.  Mladá Boleslav - Rožátov / Ty Krávo + Roxor + Silent Session 
24.10.  Benátky n.Jiz / Low source + Artes + EX05
14.11.  Kropáčova Vrutice FEST K!V  XI. /  Enola Gay + Ty Krávo + Rain + Chilli Eyes + Na Knop Company + Self-Defence + Krleš
27.11.  Příšovice / rozsvícení vánočního stromku-zpívání dětí MŠ a ZŠ
04.12.  Kacanovy / Mikulášská / Třetí Míza + NVN
12.12.  Kacanovy / Dědkové
26.12.  Jablonec nad Jizerou/ STAGNACE + Žold + VMK

2014

04.02. Střížovice / Jiří Dědeček - písničkář (koncert)
28.02. Střížovice / Ivo Cicvárek progressive folk(koncert)
19.04. Kacanovy KD / zábava TM
25.04. Střížovice / SHDfest 1/ Waldovy Matušky + Tres Udos + Nothingham + 4 Fun
10.05. Mladá Boleslav-Rožátov / Ty Krávo + Enola Gay + Rain + MOSSOCKI + Maessor Structorr
17.05. Střížovice / Střížovický UPOCENEC / MTB závody + koncert kapely ECHT    
21.06.  Turnov,atrium muzea / mini fest / Dark Side + Piranha + Laxigal
28.06.  Bakov n. Jiz. / WORSTDAY2014 / Inkoust Pana Boučka + A.V. Band + Era Vulgaris + Sarcastix + Nukleární Hovada
05.07.  Doubrava / Wretchet beauty + Deathward + Laxigal +Idmi band
12.07.  Kacanovy / Waldovy Matušky + Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá + Lety mimo
26.07.  Rváčov  u Lomnice n.Pop. / Rouden Band
01.08.  Zrcadlová Koza / Třetí míza + ???
09.08.  Střížovice / Nothingham + Tamdoletma
23.08.  Zásada / ZasTenROCK - festival / Těla + Wanastowy Vjecy rev. + Roxette rev. + Bonebroke + The Broken Dam + AC/DC rev. + Kabát tribute + Seasson Crack + Maniac
29.08.  Střížovice / SHDfest 2 / Lokomotiva planet + Faith No More tribute band + Laxigal
12.09.  Malá skála - ARA / Nothingham + Tamdoletma + Bigband ZUŠ Liberec
19.09.  Mladá Boleslav-Rožátov / Ty Krávo + Pepa Lábus a spol. + Strabivari + Smokers Jokers
17.10.  Mladá Boleslav-Rožátov / Klaudius Kryšpín ,,DARK ENERGY" +  EX05 + Ty Krávo + Gate 2017
18.10.  Přepeře /zábavka / Laxigal
31.10.  Mladá Boleslav-Josefův Důl / NvN + Žízeň 
05.12.  Kacanovy KD / zábavka / TM 
06.12.  Zásada / Wanastovy Wjeci rev.
13.12.  Kropáčova Vrutice FEST IX. / Komunál + Enola gay + Rain + Ty Krávo + Silent Session + Epilog + Veselí koníci + Wertex


2013 


22.01. Střížovice / Jan Burian
16.02. Střížovice / Martina Trchová Trio  
09.03. Slunečno-divadlo/DÍVČÍ VÁLKA
16.03. Kamenice-Dobšín/SLUNEČNO / RRR rock + Laxigal
23.03. Podháj/Sokolovna/ RRR rock + Laxigal
29.03. Přepeře-divadlo
30.03. Přepeře-divadlo/Teče voda proti vodě/premiéra
20.04. Plavy/ROCKFEST/Hallodrn + Rain + The broken dam + Eutanasie + Fernandez + Street Ń Banana
26.04. Střížovice / SHDfest / Traffic Jam + Dědkové + Prague Conspiracy
24.05. Přepeře-sokolovna / ČAJÁČ 2013 / Traffic Jam + Tamdoletma + Žízeň + Fait in sound
25.05. Bzí - pouť / The Broken Dam 
15.06. Podháj / zábava / RRR rock + Epitaf
29.06. Bakov n.Jiz. / WORSTDAY 2013 /3:2pro MH + Ty krávo + A.V.band + Zapařená prdel + Era Vulgaris
06.07. Libuň / zábava / RRR rock + Laxigal 
20.07. Libuň / zábava / Maiden Czech(Iron Maiden Tribute) + Epitaf
27.07. Zásada / festival-ZasTenRock /
Kabát tribute + Roxette revival + Michal David revival + Elán revival + Creeedence revival + The Broken Dam + Mandragora
10.08. Doubrava / Iron Maiden Tribute + RRR rock
17.08. Jenišovice / Laxigal + Dědkové
23.08. Žehrov-U Rybníka / Waldovy Matušky + Dědkové + Gone Shootin
30.08. Střížovice / SHDfest / Adina Atlas a Peprmintová Slunce + Laxigal + Faith No More tribute band + Ovčie Kiahne

07.09. Bělá / zábava / Laxigal + Iron Maiden Tribute + RRR rock 

14.09. Libuň / koncertní speciál / EPITAF + RRR rock

19.10. Rovensko p. Tr. / zábava / RRR rock + Laxigal  Angreštová fošna


2012 

 

18.02. Libuň/Cargo
03.03. Liberec-Vratislavice101010/Black rose+The BrokenDam+Kursk
17.03. Bozkov/Debill heads+Alibi rock
07.04. Olešnice/Black rose+R.R.R.
28.04. Střížovice SHD/Black rose+Traffic Jam+Tres Udos+CoverPower
12.05. Semily-KD Golf/Black rose+Suffering souls
26.05. Příšovice-písečák/Black rose + Laxigal + RRR
09.06. Dolánky-u Avie/Black rose + RRR rock
23.06. Příšovice-písečák ROCKOVÁ NOC/Black rose 
30.06. Bakov n.J.-WORST DAY 2012/Ksift + Enola Gay+ Poor Sound  Factory + 3:2 pro  MH + Dědkové
07.07. Doubrava/Black rose + RRR rock
21.07. Příšovice-písečák/Black rose + Laxigal
04.08. Doubrava/Black rose + Laxigal
25.08. Jenišovice/Black rose+The BrokenDam+Laxigal
31.08. Střížovice SHD fest/Black rose +Laxigal +Nothingham + Dožidlí
01.09. soukromá akce
22.09. Vratislavice pivovar/fest/RRR + ???
29.09. Turnov Sokolovna/Laxigal
05.10. Střížovice divadlo/Dívčí válka
10.11. Podháj/Laxigal + RRR rock
30.11. Turnov-Magic/RRR rock+Laxigal+Angreštová fošna

08.12. Kamenice-Dobšín/RRR rock + Laxigal


2011

 

22.01. Slaná u Semil/Tampelband
01.04. Turnov nám./Bigband ZUŠ
09.04. Kacanovy/Turon+DHP
16.04. Přepeře/Vypsaná fixa+Wrata wot stodoli
23.04. Střížovice SHD fest/Traffic Jam+JinxX+Nothingham+DHP
29.04. Jenišovice/divadlo
07.05. Hexes fest/Debill heads+Silent Session+Ovčie Kiahne+Rubbish
08.05. Lestkov/divadlo
11.05. Turnov/divadlo
14.05. Turnov-městské divadlo/koncert Sousedi
20.05. Liberec-La fabrika/Těla
11.06. Kozákov-U Kodrů/Laxigal
25.06. Jenišovice-koupaliště/ozvučení diskotéky
09.07. Bakov n.J.-WORSTDAY 2011/Saint Devils+All friends dead+DHP
09.08. Příšovice-písečák/Black rose+Laxigal
19.08. Příšovice-písečák/Black rose+Laxigal+Angreštová fošna
26.08. Střížovice SHD/JinxX+Traffic Jam+Nothingham+CoverPower
27.08. Bakov n.J.-WORST FEST
02.09. Turnov-Dolánky/Swanflower+Magdaléna Brožková
10.12. Jablonec n.N.-Skleněnka/Black-rose+Lychá4